• شماره تماس آکادمی موسیقی سرنا :    32263647-026      32253482-026
  • آدرس آموزشگاه موسیقی سرنا  :  کرج ، میدان شهدا ، روبروی بانک ملی ، جنب برج نوا  
  • شماره تماس آکادمی موسیقی سرنا :    32263647-026      32253482-026
  • آدرس آموزشگاه موسیقی سرنا  :  کرج ، میدان شهدا ، روبروی بانک ملی ، جنب برج نوا  
  • شماره تماس آکادمی موسیقی سرنا :    32263647-026      32253482-026

بهترین آموزشگاه موسیقی کودکان در کرج

بهترین آموزشگاه موسیقی کودکان در کرج
روش های متنوع و خلاقانه ای جهت آموزش موسیقی به کودکان وجود دارد. اما مهم روش های ساده و اصولی هستند که هم موسیقی را سریع تر به کودکان آموزش دهند و هم در آنها سردی و دلزدگی ایجاد نکنند.

حرکت های بدنی را وارد آموزش موسیقی به کودکان کنید

کودکان نه تنها باید ریتم موسیقی را احساس کنند، بلکه برای ارتباط بهتر با آن، باید بدن خود را هم هماهنگ کنند. از دستان و حرکات آرنج و…برای نشان دادن ریتم ها استفاده کنید.در ابتدای کار، آموزش باید با مشارکت والدین باشد.
این نکته بسیار مهمی است به همین دلیل هم هست که می بینید خیلی از والدین در ابتدا و یکباره کودک خود را به کلاس موسیقی نمی فرستند تا مبادا دلزدگی ایجاد شود. خیلی راحت در خانه تمرین کنید. به کمک نرم افزار و فیلم و … نرم افزارهای علمی و تایید شده ما برای آموزش موسیقی به کودکان در خانه را ببینید.
بعد از یادگیری مقدماتی، کودک را وارد گروه ها کنید. بعد از یادگیری اولیه و شناخت کلی موسیقی، کودک اعتماد بنفس کافی برای حضور در کنار هم سن و سالان خود را پیدا می کند. پس او را وارد کلاس و جمع کنید و همزمان در خانه به کمک فیلم و نرم افزار به او کمک کنید.
سرعت یادگیری را کم کم افزایش دهید. بعد از طی کردن مراحل اولیه، گام و سرعت یادگیری را افزایش دهید. مثلا توضیحات مفصل را کنار بگذارید.

از تکرار موسیقی برای یادگیری کودکان استفاده کنید

یادگیری فقط از طریق تکرار قابل انجام است. کودکان خیلی متمرکز نیستند و بعد از مدتی فعالیت حواسشان پرت می شود. هفته به هفته، یک موضوع آموزش داده شده به کودک را با او تمرین کنید.
خیلی راحت، از کم شروع کنید. مثلا اگر قرار است به کودکتان پیانو آموزش دهید، به یکباره به او نواختن C را یاد ندهید، بلکه اول به او بگویید دکمه سفید و سیاه چیست؟
کودکان عاشق این هستندکه بدانند قرار است چه اتفاقی بیفتد (قابلیت پیش بینی). پس اگر مثلا در برنامه شما هر روز بعد از ناهار، تمرین پیانو باشد، کودک تکلیف خود را می داند.
آموزشگاه موسیقی کودکان در کرج

گوش کودک را قبل از چشم او آموزش دهید

شما می توانید به یک کودک دوساله راجع به ضرب در درام توضیح دهید؟ مسلما تا وقتی یک درام برای او نخرید و نگذارید مدتی با آن بازی کند، خیر! بازی و روابط اجتماعی را وارد آموزش کنید .مثلا با یکی از دوستانش بصورت نوبتی شروع به نواختن پیانو کنند یا هر نوع بازی که می دانید یادگیری موسیقی را از این حالت کسالت آور خارج می کند.

آموزشگاه موسیقی کودک

آموزشگاه موسیقی به کودک باید تمامی امکانات مورد نیاز برای تدریس موسیقی به کودک را داشته باشد از جمله : فضای مناسب جهت یادگیری موسیقی کودک، داشتن اساتید موسیقی کودک که زمینه تدریس مدرس حتما موسیقی کودک باشد ،تشکیل گروه سنی کودکان و یادگیری موسیقی به صورت گروهی که باعث بالا رفتن اعتماد به نفس در کودک میشود همه ی این موارد جز اصلی ترین گزینه هایی است که هر آموزشگاه موسیقی کودک باید دارای تمامی این ویژگی ها باشد.

آموزشگاه موسیقی کودک کرج

آموزشگاه موسیقی سرنا جز معتبر ترین آموزشگاه های موسیقی در استان البرز به ویژه در کرج برای یادگیری و آموزش موسیقی کودک در کرج می باشد که به صورت تخصصی و حرفه ای موسیقی را به کودکان آموزش میدهد برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ی ثبت نام در آموزشگاه موسیقی کودکان کرج با آموزشگاه موسیقی سرنا به آدرسی که در ذیل آمده و شماره تماس ما در ارتباط باشید.
 

آدرس آموزشگاه موسیقی سرنا : کرج - میدان شهدا - روبروی بانک ملی، جنب برج نوا

تلفن آموزشگاه موسیقی سرنا :

026-32263647       026-32253482

استاد

روز

نام کلاس

بهناز موحدی

یکشنبه

موسیقی کودک

مریم روح بخش

دوشنبه

موسیقی کودک

ارسلان محبوبیان

سه شنبه

موسیقی کودک

آموزش موسیقی به کودکان

کودکان با موسیقی آرام می شوند چرا که پژوهش های جدید نشان می دهد که موسیقی به همان اندازه که بر پدر و مادر کودک تاثیر می گذارد می تواند بر روی فرزندان آنها  نیز موثر باشد. بنابراین پدر و مادری که خودشان به موسیقی گوش کرده و لذت می برند می‌توانند همین روش را برای آرامش بچه ها استفاده کنند.
موسیقی کودکان و نونهالان ، سبکی از موسیقی است با سازبندی خاص و ملودی‌های ساده که توسط آهنگسازان بزرگسال برای نونهالان ساخته و پرداخته می‌ گردد و گروه سنی مخاطبان تا سنین نوجوانی را در بر می‌گیرد. هدف اصلی از ایجاد یک موسیقی برای کودکان، تفریحی و آموزش وی میباشد چرا که در تعلیم و تربیت کودک برای رفتار، آگاه‌سازی، یادگیری، مهارت‌ها، بازی‌ها و آشنایی با فرهنگ بومی نقش مهمی را میتواند ایفا می‌کند.

آموزش ساز به کودکان

بهترین ساز برای شروع موسیقی کودکان

آموزشگاه موسیقی کودکان

آموزشگاه موسیقی کودک در کرج

آموزشگاه موسیقی کودکان

بهترین آموزشگاه موسیقی کودکان

بهترین آموزشگاه موسیقی کودک

بهترین آموزشگاه موسیقی برای کودکان

یکی از مهمترین مواردی که هر پدر و مادری که می خواهد فرزند خود را با موسیقی آشنا کند، باید در نظر داشته باشد، پیدا کردن یک آموزشگاه خوب موسیقی کودکان است. آموزشگاه موسیقی سرنا این امکان را فراهم کرده است تا با کادری مجرب در این زمینه، بهترین امکانات برای آموزش موسیقی کودکان در کرج فراهم کند. آموزشگاه موسیقی سرنا با هدف توسعه و ترویج هنر موسیقی در میان همه اقشار جامعه به ویژه افرادی که کیفیت و سطح آموزشی حرفه ای و تخصصی را می پسندند تاسیس گردید و بر این اساس از میان فارغ التحصیلان رشته موسیقی دانشگاه ها و افراد با تجربه و متخصص در زمینه هنر موسیقی را به همکاری دعوت نموده است .در اقدامی دیگر که موفق بوده و همواره این استقبال را از طرف خانواده ها داشته است، کلاس هایی است که برای کودکان در رده های سنی متفاوت برگزار کرده است.
در آموزش ارف و موسیقی به کودکان از متدها و روش های جدیدی برای یادگیری هر چه بهتر موسیقی به کودکان استفاده می کنیم که از دیگر مواردی که میتوان برای موفقیت این آموزشگاه برای بهترین بودن در آموزش موسیقی کودکان در کرج نام برد حضور اساتید مجرب و حرفه ای در این آموزشگاه می باشد. .

موسیقی کودک 

کلاس های آموزش موسیقی کودک (ارف) در جو‌ی شاد و پر از بازی و تفریح تشكیل می‌شوند و هدف از برگزاری آنها، ایجاد عشق به موسیقی و لذت ساختن قطعات موسیقی در كودكان است. تأكید این كلاس ها بر بازی، حركت، آواز خواندن، شعرخواندن، گوش دادن، خلاقیت و همکاری است. در واقع با ایجاد چنین محیطی آموزشگاه سرنا می خواهد، ارائه دهنده بهترين خدمات و اساتيد در امر آموزش موسيقي کودکان در کرج باشد و آنها را از همین سن پایین به موسیقی علاقه مند کرده تا بتوانند در آینده نیز آن را ادامه دهند.

آموزش ساز به کودکان

بهترین آموزشگاه موسیقی در کرج

آموزشگاه موسیقی سرنا با داشتن اساتید مجرب در زمینه موسیقی کودک و شناخت موسیقی کودک بهترین نوع آموزش را به کودکان خواهد داد تا علاوه بر یادگیری موسیقی استعداد های موسیقی کودکان مشخص و در راستای استعدادی که دارند موسیقی را هر چه بهتر یاد بگیرند.
 

آدرس آموزشگاه موسیقی سرنا : کرج - میدان شهدا - روبروی بانک ملی، جنب برج نوا

تلفن آموزشگاه موسیقی سرنا :

026-32263647       026-32253482

هزینه آموزش موسیقی در کرج

شهریه کلاس موسیقی

کلاس موسیقی کودکان در کرج

آدرس آموزشگاه موسیقی کودکان در کرج

بهترین آموزشگاه موسیقی کودک در کرج

کلاس های آموزش موسیقی به کودکان