• شماره تماس آکادمی موسیقی سرنا :    32263647-026      32253482-026
  • آدرس آموزشگاه موسیقی سرنا  :  کرج ، میدان شهدا ، روبروی بانک ملی ، جنب برج نوا  
  • شماره تماس آکادمی موسیقی سرنا :    32263647-026      32253482-026
  • آدرس آموزشگاه موسیقی سرنا  :  کرج ، میدان شهدا ، روبروی بانک ملی ، جنب برج نوا  
  • شماره تماس آکادمی موسیقی سرنا :    32263647-026      32253482-026

کلاس موسیقی کودکان در کرج

کلاس موسیقی کودکان در کرج

 سن مناسب برای شروع موسیقی چه سنی است

 محققان دانشگاه برکلی معتقدند سن مناسب برای شروع موسیقی 2 سال تا 3/5 سال بوده و سن شروع نواختن سازهای ابتدایی از 3/5 سال تا 5 سال بوده و سن شروع نواختن سازهای جدی از 5 سال به بالا می باشد. کلاسهای گروه سنی 2 تا 3/5 سال معمولاً فقط جنبه آشنایی با موسیقی دارد و جنبه آموزشی نداد. حتی بسیاری از دانشمندان معتقدند که آشنایی کودک با موسیقی از دوران بارداری مادر نیز می تواند آغاز گردد. آموزشگاه موسیقی هنرپارسه از سن 3/5 به بالا برای دوره های آموزشی پذیرش میکند.
فواید و مزایای یادگیری موسیقی که زندگی شما را تغییر خواهد داد

فردی متخصص و کارشناس می گوید :من تقریبا 25 سال در حال نواختن، اجرا، آموزش و یادگیری موسیقی هستم یک سوال که اغلب از من میپرسند:چرا باید یاد بگیرم که چگونه موسیقی بنوازم؟ مزایای یادگیری موسیقی چیست؟ چرا باید زمان و پولم را در چیزی که برای کار حرفه ای من مفید نیست ، سرمایه گذاری کنم؟ چرا زمانم را برای یادگیری در مورد سرمایه گذاری های مالی یا مهارت های مدیریت استفاده نکنم؟ بدون شک چیزهایی مانند سرمایه و مدیریت مهم هستند من طرفدار بزرگ آنها هستم و خودم اینها را یاد گرفته ام. من به عنوان مدیر اجرایی توسعه کسب و کار در یک شرکت چند ملیتی برای سال های زیادی در زندگیم کار می کردم و در سال های اخیر، مسیر کارآفرینی را بررسی کرده ام اما تاثیر موسیقی کمتر از مالی و مدیریت آشکار می شود. موسیقی مهارت های آسانی را ایجاد می کند ،که بین زندگی حرفه ای و خصوصی شما تغییر ایجاد می کند.یادگیری موسیقی

یادگیری موسیقی

تغییرات در زندگی با یادگیری موسیقی

آموزش و فراگیری یک آلت موسیقی می تواند در بهبود رفتار، حافظه و دانش عمومی کودکان و بزرگسالان تاثیر مثبت داشته باشد و همچنین موجب توسعه و بزرگتر شدن قسمت چپ مغز کودکان می شود که افزایش حافظه را به دنبال خواهد داشت ولی این تنها مزیت یادگیری موسیقی نیست ؛ امروز، در این بخش از نمناک می خواهم 10 مزایای یادگیری موسیقی که در زندگی شما و در راه خوب تاثیر می گذارد را، به اشتراک بگذارم مزایای زیادی وجود دارد، اما من برجسته ترین آن ها را پیدا کردم که در ادامه خواهید خواند.
10 فواید و مزایای یادگیری موسیقی برای کودکان و بزرگسالان

 یادگیری موسیقی برای سلامتی شما حیرت انگیز است

تحقیقات نشان داده است که پخش موزیک ،فشار خون شما را کاهش می دهد و باعث کاهش سطح استرس و اضطراب می شود با این حال، حتی پاسخ ایمنی بدن شما را تقویت می کند و شما را نسبت به ویروس ها مقاوم تر می کند.مهمتر از همه، ما می توانیم حتی در سن بالا، از پخش موسیقی لذت بریم و این یک فعالیت اجتماعی است که ذهن ما را فعال می کنداین امر ،مخصوصا در حفاظت از بیماری های مرتبط با ذهن، مانند؛ بیماری آلزایمر و زوال عقل بسیار مهم است.
آموزشگاه موسیقی کودکان در کرج

 یادگیری موسیقی باعث می شود شما خیلی باهوش باشید

مطالعات بسیاری نشان می دهد که چگونه یادگیری موسیقی می تواند ذهن را افزایش دهد در زمانی که شما از سن کم آن را انتخاب می کنید اما اگر سن کم را گذرانده باشید، چطور میشود؟معلوم می شود که یادگیری موسیقی در سن بالاتر، می تواند برای شما شگفت انگیز باشد. در یک مطالعه در دانشگاه فلوریدا جنوبی، به بزرگسالان بین 60 تا 85 ساله پیانو درس دادند ؛ شش ماه بعد، آنها بهبود حافظه، تاثیر کلامی، مهارت پردازش اطلاعات و سایر عوامل آگاهی را نشان دادند.

 یادگیری موسیقی باعث ترقی زندگی اجتماعی شما می شود

هنگامی که شما یاد می گیرید که چگونه یک ساز را بنوازین، می توانید چیزهای زیبا برای لذت بردن دوستداران خود بسازید، که به شما نزدیک تر می شوند ؛ اگر تصمیم به نواختن موسیقی در عموم دارید، شما باید دوستان جدیدی را پیدا کنید. اگر با گروهی از نوازندگان مینوازید، احساس همبستگی در بین نوازندگان به اشتراک گذاشته می شود، که بیش تر از نواختن تنهایی می تواند باشد.هیچ کسی مانند موزیسین ها روابط خوبی با یکدیگر ایجاد نمی کنند، و ضمانت و دوستی که ایجاد میشود، بسیار با ارزش است.

آموزشگاه موسیقی سرنا یکی از اصلی ترین تخصص های خود را در زمینه ی موسیقی کودک میداند که میتوان گفت با داشتن اساتید مجرب در زمینه ی موسیقی مودک و شناخت موسیقی کودک و تاثیر گذاری آن بر روح و هوش کودک آموزش های مناسب را به آنها میدهند خوشحال میشویم برای آموزش موسیقی به کودکان خود ما را انتخاب نمایید .

آدرس آموزشگاه موسیقی سرنا : کرج - میدان شهدا - روبروی بانک ملی، جنب برج نوا

تلفن آموزشگاه موسیقی سرنا :

026-32263647
026-32253482

 
آموزش موسیقی کودکان در کرج

آموزشگاه موسیقی کودکان در کرج

آموزش موسیقی کودکان در کرج

کلاس موسیقی کودکان کرج 

كلاس موسيقي براي كودكان در كرج

شهریه کلاس موسیقی کودکان در کرج

آدرس آموزشگاه موسیقی کودکان در کرج

مزایای یادگیری موسیقی کودکان

بهترین آموزشگاه موسیقی کودکان در کرج