• شماره تماس آکادمی موسیقی سرنا :    32263647-026      32253482-026
  • آدرس آموزشگاه موسیقی سرنا  :  کرج ، میدان شهدا ، روبروی بانک ملی ، جنب برج نوا  
  • شماره تماس آکادمی موسیقی سرنا :    32263647-026      32253482-026
  • آدرس آموزشگاه موسیقی سرنا  :  کرج ، میدان شهدا ، روبروی بانک ملی ، جنب برج نوا  
  • شماره تماس آکادمی موسیقی سرنا :    32263647-026      32253482-026

آموزش ویولن در کرج

تدریس خصوصی ویولن در کرج

آموزش ویولن در کرج از جمله خدمات آموزشی آکادمی موسیقی سرنا در استان البرز می باشد، در آموزشگاه سرنا آموزش ویولون به صورت حرفه ای و در رده بندی سنی مختلف کودکان، نوجوانان و بزرگسالان و با اصول نوین آموزشی برگزار می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های آموزشگاه تماس بگیرید.

تلفن آموزشگاه موسیقی سرنا :

026-32263647         026-32253482


کلاس ویولون در کرج

بهترین اساتید ویولن در کرج، در آموزشگاه سرنا تدریس می کنند که با ثبت نام در کلاس های ویولن می توانید از آموزش حرفه ای ویولن برخوردار شوید.

آموزشگاه موسیقی ویولن کرج

نوازندگی ویولن و اجرای حرفه ای آن بسیار وابسته به استاد و محیط آموزشی مناسب می باشد و در عین حال باید اصول یادگیری ویولن از پایه آموزش داده شود که این مهم در آموزشگاه سرنا کرج بسیار مورد توجه بوده و هست.
در آکادمی موسیقی سرنا قبل از شروع کلاس می توانید از مشاوره حرفه ای و رایگان آموزشگاه نیز استفاده کنید تا بهترین ساز را انتخاب کنید و نوازندگی حرفه ای را در آینده تجربه کنید.
 
تدریس خصوصی ویولن در کرج

آموزش تخصصی ساز ویولون در کرج

کلاس ویولن کرج

 
ویولن سازی زهی و آرشه‌ای است و کوچک‌ترین عضو این خانواده به حساب می‌آید. بدون پرده بندی است و بیش از سه اکتاو وسعت صوتی دارد. ویولن کوچکترین و پرکاربرد ترین عضو خانوادۀ زهی آرشه‌ای غربی (ویولن، ویولا، ویولن سل، کنترباس) می‌باشد. جنس ساز ویولن از چوب است و وزن سبک و انداه‌اى کوچک دارد. بخشهای تشکیل دهنده ساز ویولن بدنه، دسته و سر می‌باشند.
احتمالا روند تکاملی که منجر به پیدایش ویولن با مشخصات کنونی شد در اروپا و به قرن ۹ میلادی باز می‌گردد. بسیاری معتقدند که ویولن نمونه تکمیل شده ساز رباب است.

قیمت کلاس ویولن در کرج

کلاس آموزش ویولن در کرج

آموزش ویولن سل در کرج

آموزش خصوصی ویولن در کرج

آموزشگاه ویولن کرج


رباب سازی است که بعدها وقتی به اروپا آورده شد و تغییراتی در آن بوجود آمد به نام ربک در اروپا شهرت یافت.
برخی بر این باورند که ساز ویولن متعلق به یک امپراطوری در هند در ۵۰۰۰ سال قبل از میلاد بوده‌است. و برخی دیگر ریشه آن را در افریقا و حتی کشورهای عربی می‌دانند.
ویولن در زمان نواختن معمولاً روی شانه چپ قرار می‌گیرد و با آرشه که در دست راست نوازنده‌ است نواخته می‌شود.
کوک سیم‌های ویولن از زیر به بم به ترتیب عبارتند از: می‌ (سیم اول)، لا (سیم دوم)، ر (سیم سوم)، سل (سیم چهارم).
توانایی‌های گسترده این ساز هم به لحاظ تکنیک هم ساختار ویولن را به سازی بسیار توانا برای اجرای قطعات کلاسیک و قطعات موسیقی ایرانی تبدیل کرده است. همچنین ویولن ساز اصلی ارکستر نیز محسوب میشود .
به طور کلی ویولن در هنگام نواخته شدن با ۳ نقطه چانه، شانه و دست چپ در تماس است و هر یک از این نقاط بخشی از بار دست گرفتن ساز را به دوش می‌کشند.

تدریس خصوصی ویولن در کرج

ویولن توسط آرشه‌ای نواخته می‌شود که بطور عمده از دو قسمت چوب و موی آرشه تشکیل می‌شود. موی آرشه از جنس دم اسب یا مواد مصنوعی است. ویولن در اواخر دوره سلطنت ناصرالدین شاه به ایران آمد و به دلیل شباهت آن با ساز کمانچه، نوازندگانی مانند تقی دانشور، حسین هنگ آفرین، و ابراهیم آژنگ در دارالفنون به فراگیری این ساز مشغول شدند.

آموزش خصوصی ویولن در کرج

در صورتی که میخواهید بدانید آموزش خصوصی ویولن در شهر کرج در کدام آموزشگاه موسیقی معتبر آموزش داده می شود؛ بهتر است به آموزشگاه موسیقی سرنا سر بزنید آموزشگاه موسیقی سرنا به صورت خصوصی ویولن را برای متقاضیان آموزش میدهد. در صورت تمایل به آموزش ویولن به صورت خصوصی می توانید با مراجعه به آموزشگاه سرنا مدرس خود را انتخاب کرده و آموزش ویولن را به صورت خصوصی فراگیرید

آموزشگاه ویولن در کرج

آموزشگاه ویولن کرج

آموزشگاه موسیقی سرنا یکی از معتبر ترین آموزشگاه های موسیقی در ایران و به ویژه استان البرز می باشد. آموزشگاه موسیقی سرنا با داشتن اساتید مجرب و متعهد در زمینه آموزش ویولن به بهترین شکل و به صورت تخصصی این ساز پرطرفدار جهانی را به شما آموزش می دهد .جهت ثبت نام در آموزشگاه سرنا جهت یادگیری ساز ویولن با ما در ارتباط باشید و یا به صورت حضوری به آموزشگاه موسیقی سرنا مراجعه نمایید.
آموزش ویولن در کرج
 

بهترین استاد ویولن در کرج


آدرس آموزشگاه موسیقی سرنا : کرج - میدان شهدا - روبروی بانک ملی، جنب برج نوا

تلفن آموزشگاه موسیقی سرنا :

026-32263647
026-32253482

اموزش ویلن در کرج

آموزش ویولن در کرج

کلاس آموزش ویولن در کرج

آموزشگاه ویولن در کرج

آموزشگاه موسيقي در كرج

آموزش ویولن ایرانی