آموزشگاه موسیقی در کرج

اخبار سرنا

آکادمی موسیقی سرنا با هدف آموزش آکادمیک با شیوه ای نوین از سال1390فعالیت خود را آغاز نمود و برای دستیابی به این مهم سعی نمود بستری فراهم کند

آموزشگاه موسیقی در کرج

ورک شاپ

ورکشاپ به معنای یک برنامهٔ آموزشی معمولاً فشرده ‌است که با حضور گروه کوچکی از افراد تشکیل می‌شود و متمرکز بر آموزش تکنیک‌ها، اصول و مهارت‌های در یک زمینهٔ تخصصی است.

آموزشگاه موسیقی در کرج

امکانات

مجموعه سرنا یکی ازمکانهای آموزشی در سطح شهر کرج میباشد که در یکی از بهترین مناطق از نظر دسترسی برای عموم قرار گرفته است.

آموزشگاه موسیقی در کرج

کسب افتخارات

آکادمی موسیقی سرنا با هدف آموزش آکادمیک با شیوه ای نوین از سال 1390 فعالیت خود را آغاز نمود و برای دستیابی به این مهم سعی نمود بستری فراهم کند

دیگر خدمات

مجموعه سرنا در طی سال برنامه های متعددی را ارئه میکند که ازجمله میتوان به: برگزاری رسیتالهایی منظم در هر ماه، اجرای کنسرت بزرگ هنرجویی در بهترین سالنها همراه با گروه های متعدد در ژانر های متفاوت و در تمامی سنین اشاره کرد.

ساز شناسی

سازهای موسیقی به ابزارها و وسایلی می گویند که برای اجرای یک موسیقی از آنها استفاده می شود. سازهای موسیقی شامل انواع مختلفی می باشد.

موسیقی دانان

موسیقی دانان بسیاری در طول تاریخ وجود داشتند که هنر و استعداد آنها در طول زمان ناشناخته ماند و آنها نابغه های خاموش زمان خویش بودند و از طرف مردمان عصر خویش گاهی مورد بی مهری قرار گرفته و گاهی محبوب و شناخته شده باقی ماندند.

موسیقی فیلم

به موسیقی‌ای گفته می‌شود که تنها برای یک فیلم سینمایی یا مجموعه تلویزیونی نوشته می شود و بخشی از ساندتِرَک یا مجموعه صداهای ضبط شده بر روی یک فیلم است

گروه های موسیقی

گروه های سرنا اجراهای بسیاری در سالنهای دیگر به مناسبتهای مختلف برگذارمیکنند. همچنین برای ارزیابی بهتر و بالا بردن کیفیت هنری، در پایان هر 6 ماه از تمامی هنرجویان خود آزمونی برگزار میکند و هنرجویان برتر را معرفی و از آنان تقدیر میکند.

ارکستر کلاسیک

موسیقی کلاسیک نامی است که به سنت موسیقی هنری غرب می دهند اما دلیل خاصی برای این نام گذاری وجود ندارد.

ارکستر جوانان

موسیقی جوانان باید به گونه ای باشد که روح آنها را آرام کند ، پر از احساس باشد و به خستگی های حاصل از دغدغه هایشان پایان دهد.در حقیقت یک موسیقی اثارروحی ، فکری و جسمی زیادی برای جوانان به همراه دارد.

ارکستر نوجوانان

امروزه اغلب نوجوانان با سازهایی مانند ویلن، ریکوردر و یا پیانو در شاخه غربی و با سازهایی چون سه تار و سنتور در شاخه ایرانی کار را آغاز می کنند. اما نکته مهم آن است که بتوان در مدت فراگیری، تشخیص داد که آیا نوجوان با ساز خود ارتباط لازم را برقرار کرده یا خیر

ارکستر کر ( آواز جمعی)

گروهی از خوانندگان که اجرای گروهی دارند، گروه کر یا گروه هم‌سرایان می گویند. رهبری گروه‌های کر معمولا توسط یک رهبر ارکستر انجام می شود

آنسامبل گیتار

گیتار نوعی ساز زهی میباشد که با پیک و یا انگشت فرد نواخته میگردد به این دلیل که سیم‌های آن در اثر ارتعاش تولید صدا می‌نمایند، به سازهای گروه کوردوفون زه‌ صدا تعلق دارد.

ارکستر محلی سرنا

شهرهای مختلف ایران به واسطه اینکه انواع قبایل و طوایف را در خود جای داده اند آداب و رسوم مختلفی نیز دارند.

گروه کوبه ای ( دف ، تمبک )

سازهای کوبه ای از قدیمی ترین سازهایی هستند که از هزاران سال پیش تمدن بشری از آنها استفاده میکرده است. 

پرسنل مجموعه

درمجموعه سرنا سعی بر آن بوده هدف گذاری ها در راستای هماهنگی با شیوه های نوین آموزشی و دانشگاهی باشد. برای دستیابی به این هدف، سعی شده است از کادر آموزشی استفاده شود که دانش آموخته دانشگاه های معتبر ایران وازمدرسان با تجربه و متعهد دانشگاهی باشند.

مصطفی موسوی

مدیر و موسس آموزشگاه

سیمین محمدیان

مسئول طراحی و گرافیک

آموزشگاه موسیقی در کرج

آکادمی موسیقی سرنا  

آموزش موسیقی در کرج 

فهرست آموزشگاه و کلاس موسیقی کرج به معرفی مراکز آموزش ساز در کرج به تفکیک مناطق مختلف آن میپردازد.

آموزشگاه موسیقی کرج عظیمیه

آموزشگاه موسیقی در گوهردشت کرج

آموزشگاه موسیقی در گلشهر کرج

آموزشگاه موسیقی در فردیس کرج

آموزشگاه موسیقی در مهرشهر

 آموزشگاه موسیقی در کرج

 آموزش ساز کمانچه آموزش ساز عود، ساز فلوت ریکوردر آموزش ساز ویولن سطح مقدماتی با اساتید خوب

آموزش موسیقی کودکان

بهترین آکادمی موسیقی آهنگ،آدرس آکادمی موسیقی آهنگ،آموزشگاه آکادمی موسیقی،آموزشگاه موسیقی،آکادمی موسیقی،آدرس آموزشگاه موسیقی،آکادمی موسیقی در کرج،بهترین آموزشگاه موسیقی معرفی انواع سازهای گیتار، پیانو، ویولون، تار، سه تار، سنتور، فلوت، نی ، سازدهنی، کیبورد ، ارگ، آواز، خوانندگی، سلفژ و دف در مناطق مختلف کرج شامل گوهردشت، عظیمیه، جهانشهر میباشد.

آموزش سه تار در کرج

آموزش گیتار در کرج

آموزش ویولن در کرج

آموزشگاه موسیقی سرنا کرج

 آموزش موسیقی کودکان در کرج - آکادمی موسیقی میدان شهدا  اموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر بهترین اموزشگاه موسیقی کرج میباشد.

فعالیت های ما

  • موسیقی نوجوانان
  • موسیقی جوانان
  • موسیقی کودکان
  • موسیقی کلاسیک
  • گروه کر

آموزش موسیقی نوجوانان

امروزه اغلب نوجوانان با سازهایی مانند ویلن، ریکوردر و یا پیانو در شاخه غربی و با سازهایی چون سه تار و سنتور در شاخه ایرانی کار را آغاز می کنند. اما نکته مهم آن است که بتوان در مدت فراگیری، تشخیص داد که آیا نوجوان با ساز خود ارتباط لازم را برقرار کرده یا خیر؟ اگر نوجوان شما بی صبرانه منتظر فرا رسیدن زمان کلاس خود می شود و یا اغلب با ساز خود خلوت می کند شک نکنید که انتخاب درستی انجام داده اید.

گروه کودکام آموزشگاه موسیقی سرنا

موسیقی جوانان

موسیقی جوانان باید به گونه ای باشد که روح آنها را آرام کند ، پر از احساس باشد و به خستگی های حاصل از دغدغه هایشان پایان دهد.در حقیقت یک موسیقی اثارروحی ، فکری و جسمی زیادی برای جوانان به همراه دارد.

گروه جوانان آموزشگاه موسیقی سرنا

موسیقی کودکان

کودکان  با موسیقی آرام می شوند چراکه پژوهش های جدید نشان می دهد که موسیقی به همان اندازه که بر پدرو مادر کودک تاثیر می گذارد می تواند بر روی فرزندان آنها  نیز موثر باشد. بنابراین پدر و مادری که خودشان ا موسیقی گوش کرده و لذت می برند می‌توانند همین روش را برای آرامش بچه ها استفاده کنند.

موسیقی کودک در کرج

موسیقی کلاسیک

موسیقی کلاسیک نوعی موسیقی است که در این دوره به وجود آمده است . در این دوره متفکران در پی پیدا کردن کمال در همه ی حوزه ها بودند و موسیقی بیش از هر رشته ی دیگری تلاش دارد تا مسیر تکامل خود را بپیماید.
 

گروه بزرگسالان آموزشگاه موسیقی سرنا

گروه کر

به گروهی از خوانندگان که اجرای گروهی دارند، گروه کر یا گروه هم‌سرایان می گویند. رهبری گروه‌های کر معمولا توسط یک رهبر ارکستر انجام می شود. اغلب گروه‌های کر شامل چهار بخش هستند تا خواندن را در هارمونی چهاربخشی انجام دهند.

گروه کر آموزشگاه موسیقی سرنا

آکادمی موسیقی سرنا

مجموعه سرنا یکی ازمکانهای آموزشی در سطح شهر کرج میباشد که در یکی از بهترین مناطق از نظر دسترسی برای عموم قرار گرفته است.

نظرات والدین

والدین هنرجویان ، در اولین ورود به آموزشگاه سرنا ، مجذوب محیط زیبا و دلنشین سرنا می گردند و همچنین با پرس و جوهایی که از هنرجویان سابق انجام می دهند از آموزش فرزند خود توسط بهترین اساتید آموزش موسیقی اطمینان حاصل می نمایند.

گروه که امروز به خوبی اجرا کردند،👏👏👏👏👏 ان شاءالله موفق باشند و در اینده شاهد اجراهای حرفه ای از این عزیزان باشیم، و تشکر ویژه از استاد قاسمی که اینهمه برای شاگردانشون وقت می گذارند و زحمت می کشند

سارا میرزایی

زنده باد نوشین عزیز (بخاطر استعداد عالی و راه یابی به بخش دوم جشنواره نوای همایون خرم) و کادره قدرتمند مجموعه سرنا تبریک میگم

آقای عزیزی


درود و صد درود بر ملیکا خانوم و پیشرفتش من دوسال پیش ساز زدن ایشون رو دیده بودم خیلی خوب پیشرفت داشته.تبریک ب مجموعه سرنا

مصطفی دادگر

والد
والد 2
والد

آخرین اخبار

تخصص و ابتکار مدیران و همکارانش توانسته با جلب اعتماد و حمایت اولیای دانش آموزان و ارائة برنامه های آموزشی و تربیتی اثربخش و روز آمد ، به سرعت پله های ترقی و پیشرفت را طیّ نماید و توسعة کمّی و کیفی قابل توجهی را حاصل کند.