• شماره تماس آکادمی موسیقی سرنا :    32263647-026      32253482-026
  • آدرس آموزشگاه موسیقی سرنا  :  کرج ، میدان شهدا ، روبروی بانک ملی ، جنب برج نوا  
  • شماره تماس آکادمی موسیقی سرنا :    32263647-026      32253482-026
  • آدرس آموزشگاه موسیقی سرنا  :  کرج ، میدان شهدا ، روبروی بانک ملی ، جنب برج نوا  
  • شماره تماس آکادمی موسیقی سرنا :    32263647-026      32253482-026

بهترین استاد سه تار در کرج

آموزش هر سازی لذت بخش است، آموزشگاه موسیقی سرنا با استفاده از اساتید با تجربه و استفاده از متد های روز دنیا، کلاس آموزش سه تار در کرج برگزار می گردد
آموزشگاه موسیقی سرنا در کرج، یک آکادمی مجهز موسیقی داری امکانات و لوازم کامل در محیطی گرم و صمیمی با روحیه یادگیری بالا می باشد و هدف اصلی خود را اعتلای کیفیت آموزش موسیقی قرار داده است، این آموزشگاه برای تمامی سنین از کودکان تا بزرگسالان پذیرای هنرجویان عزیز می باشد و دوره های مختلفی را برای این عزیزان تدارک دیده است.

آدرس آموزشگاه موسیقی سرنا : کرج - میدان شهدا - روبروی بانک ملی، جنب برج نوا

026-32263647        026-32253482

 
بهترین استاد سه تار در کرج
 

آموزش سه تار در کرج

سه تار از جمله سازهای زهی و مضرابی موسیقی ایرانی می باشد که در ساخت آن از چوب، فلز، زه یا نخ نایلون استفاده می شود. این نوع ساز نسبت به دیگر سازهای موسیقی صوت پایین تری دارد و بیشتر برای تک نوازی استفاده می شوند. معمولا ظاهر سه تار شبیه به تنبور می باشد و ۴ سیم دارد.

اموزشگاه موسیقی سه تار کرج

هزینه آموزش سه تار کرج

صدای ساز سه تار

سه تار صدای ظریف و مخملی دارد و به دلیل اینکه با کنار ناخن انگشت اشاره نواخته می شود بسیاری از افراد صدای آن را غمگین می دانند. اما امروزه نوازندگان توانسته اند برای توسعه موسیقی مدرن، آثار زیبایی را ایجاد کنند که این آثار با حال و هوایی که قبلا وجود داشت کاملا فرق دارد.

اموزشگاه سه تار در کرج

آموزش موسیقی در همان اولین قدم های خود نیاز به فرد متخصص و با تجربه دارد تا در کنار استفاده از روش های درست آموزشی و توجه به فرم بدن و دست در هنگام اجرا با تجربه و ارتباط خوب بتواند انگیزه و جذابیت را برای هنرجو همیشه در سطح بالایی حفظ کند و به همین دلیل از همان ابتدا در انتخاب آموزشگاه و استاد ساز مورد نظر دقت کنید.

مدت زمان یادگیری سه تار

برای اینکه بدانیم مدت زمان یادگیری سه تار چقدر طول می کشد باید ابتدا چند مساله مشخص گردد. اول اینکه بدانیم در یادگیری ساز چقدر قرار است پیش رویم مثلا اگر قرار باشد اصول اولیه موسیقی و سواد موسیقی را روی ساز بیاموزیم و نوازندگی اولیه را روی ساز یاد بگیریم شاید زمان زیادی لازم نداشته باشد ولی اگر قرار باشد موسیقی را کامل روی ساز یاد بگیریم قطعا به زمان بیشتری نیاز خواهیم داشت.
 
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*