• شماره تماس آکادمی موسیقی سرنا :    32238651-026      32287019-026       09306460639
  • آدرس آموزشگاه موسیقی سرنا  :  کرج ، بلوار مانی، کوچه مانی یک، انتهای کوچه 
  • شماره تماس آکادمی موسیقی سرنا :    32238651-026      32287019-026       09306460639
  • آدرس آموزشگاه موسیقی سرنا  :  کرج ، بلوار مانی، کوچه مانی یک، انتهای کوچه
  • شماره تماس آکادمی موسیقی سرنا :    32238651-026      32287019-026       09306460639

آموزش موسیقی کودکان 

آموزشگاه موسیقی سرنا به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی کرج، با هدف آموزش آکادمیک با شیوه ای نوین از سال 1390 فعالیت خود را آغاز نمود و برای دستیابی به این مهم سعی نمود بستری فراهم کند تا علاقمندان به موسیقی بتوانند در جهت رشد و اعتلای هنر والای موسیقی قدم بردارند. آموزشگاه موسیقی سرنا از ابتدای فعالیت خود سعی بر آن داشته تا با نگرشی فراتر و وسیعتر از فعالیت‌های مرسوم، سبب ایجاد تمایز بین آموزشگاه خود و دیگر آموزشگاه‌ های موسیقی در منطقه و در کل کشور شود و به مبحث آموزش بپردازد چرا که  نواختن ساز می‌تواند روح هر انسانی را بنوازد و تآثیر بسیار مثبت و سازنده در روحیه‌ی انسان برجای بگذارد.

موسیقی کودک

موسیقی بهترین پناهگاه و شانس هر شخص، به‌ویژه دردوران نوجوانی و بزرگسالی خواهد بود. با نواختن ساز موردعلاقه خود، می‌توانید در هر محفلی شور و شوق بیافرینید و حتی در خلوت خود و در لحظات تنهایی ساز شما می‌تواند بهترین همراه و همدم شما باشد. در دنیایی آشتفته که نوجوانان ما به جهت نیاز برای سرگرم شدن، به راحتی در معرض آسیب از طریق انواع افیون‌ها قرار می‌گیرند، چه چیز ی بهتر از آنکه ذهنشان را با هنری بالنده همچون موسیقی جهت بخشیم و موسیقی را به عنوان راهی سالم و پرنشاط برای پر کردن اوقاتشان به آنها هدیه دهیم.


                       
 

آموزش موسیقی به کودکان 

ما گاها به والدینی که فرزندانشان علاقه زیادی به یادگیری دروس شان در مقطع دبیرستان و یا حتی دبستان ندارند پیشنهاد می‌دهیم که آنها را به سمت و سوی فعالیت‌های جدی هنری و آموزش جدی موسیقی سوق دهند، اما دلیل این امر چیست؟ موسیقی می‌تواند برای آینده فرزندان شما بعنوان یک شغل مناسب و همچنین هنری والا در نظر گرفته شود. امروزه در همه جوامع آگاهی والدین بیش از گذشته شده و اکثر مردم بر این موضوع واقف‌اند که قرار نیست تمامی فرزندان در مشاغل پزشکی و مهندسی در آینده در جامعه حضور داشته باشند.

سن مناسب برای شروع موسیقی

ج: محققان دانشگاه برکلی معتقدند سن مناسب برای شروع موسیقی 2 سال تا 3/5 سال بوده و سن شروع نواختن سازهای ابتدایی از 3/5 سال تا 5 سال بوده و سن شروع نواختن سازهای جدی از 5 سال به بالا می باشد. کلاسهای گروه سنی 2 تا 3/5 سال معمولاً فقط جنبه آشنایی با موسیقی دارد و جنبه آموزشی نداد. حتی بسیاری از دانشمندان معتقدند که آشنایی کودک با موسیقی از دوران بارداری مادر نیز می تواند آغاز گردد. آموزشگاه موسیقی هنرپارسه از سن 3/5 به بالا برای دوره های آموزشی پذیرش میکند.

 اُرف چیست

 اُرف در حقیقت نام ((کارل اُرف)) دانشمند و موسیقیدان آلمانی است که سیستم آموزشی بسیار کارآمدی برای آموزش موسیقی به کودکان تهیه کرد و کلاسهای موسیقی کودکان در اصطلاح ((اُرف)) نامیده می شود. امروزه در ایران به تمام کلاسهای موسیقی کودک (حتی کلاسهایی که از سیستم ارف هم تبعیت نمی کند) ارف می گویند.

دوره زمانی اُرف حدود چقدر است

دوره های گروهی حدود 2 سال و دوره های خصوصی حدود یک سال زمان می برد. البته این دوره در آموزشگاه های موسیقی می تواند متفاوت باشد اما اغلب اینچنین است. آموزشگاه موسیقی سرنا بهترین آموزشگاه موسیقی، چه به لحاظ مدیریت چه به لحاظ متدها و شیوه‌ های آموزشی و امکانات آموزشی، می‌باشد. در این آموزشگاه شما قادر خواهید بود هم از وجود اساتید تحصیلکرده  بهره ‌مند شوید و هم در بهترین آموزشگاه موسیقی کرج به طور فنی و تخصصی، سازدلخواه  خود را در جوار اساتید دلسوز و باتجربه فرا بگیرید.شما می توانید با خیال راحت فرزندان و کودکان خود را به کلاس های موسیقی آموزشگاه سرنا سپرده و از کیفیت آموزشی کلاس های این آموزشگاه بهره مند شوید.

 آموزشگاه موسیقی در استان البرز

آموزش موسیقی به کودکان

 آموزش موسیقی گیتار

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*