• شماره تماس آکادمی موسیقی سرنا :    32263647-026      32253482-026
  • آدرس آموزشگاه موسیقی سرنا  :  کرج ، میدان شهدا ، روبروی بانک ملی ، جنب برج نوا  
  • شماره تماس آکادمی موسیقی سرنا :    32263647-026      32253482-026
  • آدرس آموزشگاه موسیقی سرنا  :  کرج ، میدان شهدا ، روبروی بانک ملی ، جنب برج نوا  
  • شماره تماس آکادمی موسیقی سرنا :    32263647-026      32253482-026

آموزش آواز در کرج

هزینه کلاس آواز در کرج

هزینه کلاس آواز در کرج، آموزش تخصصی آواز در آموزشگاه موسیقی سرنا در تمامی سطوح از مبتدی تا حرفه ای  انجام می شود. این کلاس ها توسط اساتید متخصص خانم و آقا با مدیریت رهبر ارکستر رایزر برگزار می شود. کیفیت کلاس های آموزشگاه موسیقی سرنا را می توان با توجه به افراد با استعدادی که در آن در حال آموزش می باشند دریافت.
 

تمامی کلاس ها در این آموزشگاه با اصول و قوانین به روز دنیا توسط اساتید مجرب انجام می شود و در تمامی مراحل آموزش اصول آواز و خوانندگی به صورت حرفه ای آموزش داده می شود.

آکادمی موسیقی سرنا با اساتید مجرب و امکاناتی حرفه ای آماده ارائه خدمات هنری به تمامی هنردوستان ، هنرجویان و خوانندگان می باشد:
  • آموزش حرفه ای آواز و خوانندگی در تمامی سطوح (مبتدی تا حرفه ای)
  • تشکیل گروه های هنری با محوریت سلیقه ی حرفه ای
  • ضبط آلبوم های استودیویی و تک آهنگ
  • ارائه خدمات استودیو و ضبط آهنگ از جمله آهنگسازی - ترانه - تنظیم - میکس توسط کادری مجرب
 

  رسیتال آواز در کرج

آکادمی موسیقی سرنا با توجه به نیاز هنرجویان به تمرین های متعدد و اجرا در حضور تماشاگر، سالیانه چندین بار کارگاه ها و رسیتالهایی را برگزار می نماید تا علاوه بر آموزش حرفه ای آواز اجرا در صحنه را نیز تجربه کنند.
هزینه کلاس آواز در کرج

رسیتال آواز در کرج

مختصری درباره خوانندگی و آواز

آواز خوانی و خوانندگی مهارتی است بر اساس حافظه ماهیچه های صوتی و صد البته مهارتی است، بیش از توانایی صحبت کردن. برای اینکه خواننده خوبی شویم باید بتوانیم به درستی نفس بکشیم، با قدرت و رزنانس بالا بخوانیم و از گام و نت صحیح خارج نشویم. خوانندگی بسیار مفرح و همچنین اگر به طور صحیح انجام شود با دنیایی از تحسین و تشویق همراه خواهد بود.در آموزشگاه شهر آوا با فنون آواز و آوازخوانی به خوبی آشنا شوید.

اصولا علاقه مندان به آواز به سه دسته تقسیم میشوند:

دسته اول کسانی هستند که علاقه مند به آواز سنتی و یادگیری ردیف های آوازی هستند و آموزش دستگاه ها برای این عزیزان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

دسته دوم کسانی هستند که صرفا" به موسیقی پاپ علاقه مندند و تمایلی به یادگیری موسیقی سنتی و ردیف های آوازی ندارند .

دسته سوم کسانی هستند که نه صرفا" علاقه مند به یادگیری موسیقی سنتی هستند و نه صرفا" علاقه مند به یادگیری موسیقی پاپ هستند و بینا بین دو دسته اول و دوم قرار میگیرند و بیشتر علاقه مند به یادگیری ترانه هائی با مضامین سنتی و اصیل هستند و در عین حال علاقه ای به آواز خوانی ندارند.
مقاله مرتبط: مرور تاریخی بر کرال
مقاله مرتبط: نکاتی در مورد خوانندگی

آموزش آواز بانوان در کرج

آکادمی موسیقی سرنا با حضور اساتید مجرب خانم و آقا،  آموزش آواز بانوان را نیز در خدمات خود گنجانده است و در حال حاضر گروه موسیقی بانوان در کنسرت و رسیتال های مختلف به اجرا می پردازند.

هزینه کلاس آواز 

برای اطلاع از هزینه کلاس آواز آموزشگاه موسیقی سرنا می توانید به آموزشگاه مراجعه کرده و یا از طریق راه های ارتباطی زیر با آموزشگاه ما در ارتباط باشید. 

کلاس های آواز در کرج

از هنرجویان متقاضی کلاس های آواز ، برای مشخص شدن توانا یی های حنجره - طنین و رنگ صدا و همچنین ارزیابی شنیداری ، در ابتدا تست گرفته می شود تا هنرجویانی که فاقد فاکتورهای اولیه برای خوانندگی می باشند و کلاس آواز برای آنها نتیجه ای نخواهد داشت ، از همان ابتدا تغییر رشته بدهند .

صداسازی و پرورش ادوات صوتی و بالابردن توانایی های شنیداریِ موسیقیاییِ گوش، از جمله مواردی است که در دوره ی اولِ آموزش ، چه در آواز موسیقی اصیل ایرانی و چه در آواز پاپ و کلاسیک در کلاس های آواز تمرین و تعلیم داده می شود.

در کلاس های آواز موسیقی اصیل ایرانی، هنرجو پس از طی دوره ی صداسازی ،با تصانیف و ترانه های قدیمی موسیقی سنتی آشنا شده و به تمرین و اجرای آنها می پردازد . در این دوره تکنیک های مربوط به آواز موسیقی سنتی از جمله تحریر - غلت و ... نیز تمرین و آموزش داده می شود . در دوره های بالاتر ، هنرجو با ردیفِ آوازی و دستگاه های موسیقی آشنا شده و خواندن گوشه های آوازی موسیقی اصیل ایرانی را فرا می گیرد.

کلاس آموزش آواز

پیش نیاز کلاس های آموزش آواز کلاسیک سلفژ می باشد که به دو بخش عمده ی پارلاتی ( وزن خوانی ) و کانتاتی (صدا و وزن خوانی) می باشد . هنرجو پس از طی این دوره ها ، به خواندن آریا های معروف از اپراهای مختلف و همچنین لیدها و قطعات آوازی مختلف در حیطه ی موسیقی کلاسیک می پردازد .در کلاس های آواز پاپ نیز صداسازی و سلفژ به عنوان پیش نیاز می باشد و هنرجو در ضمنِ دوره ی سلفژ به تمرین و اجرای ترانه های پاپ زیر نظر استاد مبادرت می ورزد .  

شماره تماس آکادمی موسیقی سرنا:
026-32253482
026-32263647
 
 www.sorna-music.ir     
 

آموزشگاه موسیقی ارزان قیمت

شهریه کلاس موسیقی

شهریه آموزشگاه موسیقی

هزینه کلاس موسیقی در کرج

کلاس سلفژ در کرج