• شماره تماس آکادمی موسیقی سرنا :    32238651-026      32287019-026       09306460639
  • آدرس آموزشگاه موسیقی سرنا  :  کرج ، بلوار مانی، کوچه مانی یک، انتهای کوچه 
  • شماره تماس آکادمی موسیقی سرنا :    32238651-026      32287019-026       09306460639
  • آدرس آموزشگاه موسیقی سرنا  :  کرج ، بلوار مانی، کوچه مانی یک، انتهای کوچه
  • شماره تماس آکادمی موسیقی سرنا :    32238651-026      32287019-026       09306460639

آموزش ویولن در کرج

تدریس خصوصی ویولن در کرج

آموزش ویولن در کرج از جمله خدمات آموزشی آکادمی موسیقی سرنا در استان البرز می باشد، نوازندگی ویولن و اجرای حرفه ای آن بسیار وابسته به استاد و محیط آموزشی مناسب می باشد و در عین حال باید اصول یادگیری ویولن از پایه آموزش داده شود که این مهم در آموزشگاه موسیقی در کرج سرنا بسیار مورد توجه بوده و هست. علاوه بر آن در آکادمی موسیقی سرنا قبل از شروع کلاس می توانید از مشاوره حرفه ای و رایگان آموزشگاه نیز استفاده کنید تا بهترین ساز را انتخاب کنید و نوازندگی حرفه ای را در آینده تجربه کنید.
آموزش ویولن در آموزشگاه سرنا کرج، به صورت حرفه ای و در رده بندی سنی مختلف کودکان، نوجوانان و بزرگسالان و با اصول نوین آموزشی برگزار می شود.

خدمات آموزش ویولن در آموزشگاه موسیقی سرناکرج

بهترین اساتید ویولن در کرج، در آموزشگاه سرنا تدریس می کنند که با ثبت نام در کلاس های ویولن می توانید از آموزش حرفه ای ویولن برخوردار شوید.

مطالب مرتبط: چهارمین رسیتال ویولن برگزار شده در آکادمی موسیقی سرنا

بهترین استادهای ویولن در آموزشگاه موسیقی سرناکرج

اساتید سازهای آرشه ای

وحید سلیمانی نژاد

مدرس کمانچه

علی علیزاده

مدرس ویلن

کاوه تسعیری

 

مدرس ویلن و ویلا (ویلن آلتو)

 

سینا آذرآباد

 

مدرس ویلنسل(چلو)

 

سیاوش محمدی

مدرس کمانچه

سهیلا عظیمیان

مدرس ویولنسل

بهزاد رنجبران

مدرس ویولن

 

خرید ویولن

آموزشگاه موسیقی سرنا، برای خرید ویولن شما را راهنمایی و همراهی خواهد کرد، خرید ویولن و سایر سازهای کلاسیک غربی به دو دسته، ساز دست ساز و ساز ساخته شده توسط برندهای دیگر تقسیم می‌شوند. هنرجویان می تواندد با راهنمایی آموزشگاه موسیقی سرنا و با توجه به بودجه خود انواع مختلف ویولن را تهیه کنند. هرچند که در برندهای مختلف، کیفیت ها ممکن است متفاوت باشند، اما نکته اصلی در انتخاب ساز هزینه آن است که با افزایش قیمت، کیفیت نیز بالاتر خواهد بود. در مورد سازهای دست ساز، بحث قیمت گذاری به صورت تخصصی‌تر خواهد بود.

آموزش ویولن به کودکان

آموزش ویولن به کودکان

آموزش ویولن به کودکان نیاز به صبر، تمرین و توجه دارد. در ادامه چند نکته مهم برای آموزش ویولن به کودکان را بررسی خواهیم کرد:
1. انتخاب ویولن مناسب: ویولن باید اندازه مناسبی برای کودک داشته باشد تا بتواند به راحتی با آن نواخته و تمرین کند.

2. انتخاب معلم مناسب: معلم ویولن باید تجربه کافی و توانایی در ارتباط با کودکان داشته باشد تا بتواند به آنها در یادگیری ویولن کمک کند.

3. تعیین برنامه تمرین: برنامه تمرین منظم و منطقی برای کودکان بسیار مهم است تا بتوانند به تدریج مهارت های لازم برای نواختن ویولن را کسب کنند.

4. تشویق و پاداش: تشویق و پاداش به کودکان انگیزه می دهد تا بهتر و با اشتیاق تر تمرین کنند و به تدریج مهارت های خود را بهبود دهند.

5. تماشای کنسرت ها و شرکت در جلسات گروهی: شرکت در کنسرت ها و جلسات گروهی به کودکان این امکان را می دهد که تجربیات جدیدی کسب کنند و از دیگران یاد بگیرند.

با رعایت این نکات و تمرین منظم، کودکان می توانند به تدریج مهارت های لازم برای نواختن ویولن را کسب کنند و لذت ببرند.
 

رسیتال ویولن در کرج

آکادمی موسیقی سرنا علاوه بر آموزش ویولن به شیوه های نوین و به روز دنیا، ورکشاپ ها و رسیتال هایی را به صورت دوره ای برای بالا بردن مهارت و اعتماد به نفس هنرجویان خود برگزار می کند و هنرجویان در حضور والدین شان و سایر تماشاچیان به اجرای قطعات حرفه ای می پردازند.

کلاس خصوصی ویولن در کرج

مطالب مرتبط: مشاهده رسیتال های برگزار شده

بهترین سن شروع آموزش ویولن

ویولن یکی از سازهایی است که می توان از سنین کودکی بسیار پایین یاد گرفت. به طور معمول، برای شروع آموزش ویولن به کودکان، سن حدود 4 تا 6 سالگی مناسب است. اما برای بزرگترها نیز امکان یادگیری ویولن وجود دارد و هیچ حد نهایی برای شروع آموزش ویولن وجود ندارد.

مهمترین نکته این است که کودک علاقه و اشتیاق به یادگیری ویولن داشته باشد و تمایل به تمرین و پیشرفت داشته باشد. همچنین، مهم است که کودک بتواند به طور منظم و با توجه به نظرات معلم، تمرین کند تا به مهارت لازم برای نواختن ویولن برسد.
 

معرفی مختصر ویولن

ویولن سازی زهی و آرشه‌ای است و کوچک‌ترین عضو این خانواده به حساب می‌آید. بدون پرده بندی است و بیش از سه اکتاو وسعت صوتی دارد. ویولن کوچکترین و پرکاربرد ترین عضو خانوادۀ زهی آرشه‌ای غربی (ویولن، ویولا، ویولن سل، کنترباس) می‌باشد. جنس ساز ویولن از چوب است و وزن سبک و انداه‌اى کوچک دارد. بخشهای تشکیل دهنده ساز ویولن بدنه، دسته و سر می‌باشند.
احتمالا روند تکاملی که منجر به پیدایش ویولن با مشخصات کنونی شد در اروپا و به قرن ۹ میلادی باز می‌گردد. بسیاری معتقدند که ویولن نمونه تکمیل شده ساز رباب است.
رباب سازی است که بعدها وقتی به اروپا آورده شد و تغییراتی در آن بوجود آمد به نام ربک در اروپا شهرت یافت.
برخی بر این باورند که ساز ویولن متعلق به یک امپراطوری در هند در ۵۰۰۰ سال قبل از میلاد بوده‌است. و برخی دیگر ریشه آن را در افریقا و حتی کشورهای عربی می‌دانند.
ویولن در زمان نواختن معمولاً روی شانه چپ قرار می‌گیرد و با آرشه که در دست راست نوازنده‌ است نواخته می‌شود.
کوک سیم‌های ویولن از زیر به بم به ترتیب عبارتند از: می‌ (سیم اول)، لا (سیم دوم)، ر (سیم سوم)، سل (سیم چهارم).
توانایی‌های گسترده این ساز هم به لحاظ تکنیک هم ساختار ویولن را به سازی بسیار توانا برای اجرای قطعات کلاسیک و قطعات موسیقی ایرانی تبدیل کرده است. همچنین ویولن ساز اصلی ارکستر نیز محسوب میشود .
به طور کلی ویولن در هنگام نواخته شدن با ۳ نقطه چانه، شانه و دست چپ در تماس است و هر یک از این نقاط بخشی از بار دست گرفتن ساز را به دوش می‌کشند.

مقاله مرتبط:  معرفی کامل ساز ویولن

نحوه صحيح دست گرفتن ويولن

برای در دست گرفتن ویولن باید سر را تقریبا ۳۰ درجه به چپ و سپس خیلی کم به سمت شانه چپ بخوابانید بعد ویولن را بر روی شانه چپ قرار دهید و فقط با چانه ویولن را می گیریم. جهت پر کردن فضای خالی بین ویولن و شانه از بالشتک یا شولدر استفاده می کنیم.

باشتک یا شولدر: یک وسیله جدا از ویولن  است که باعث میشود ویولن  راحت تر بر روی شانه نوازنده قرار بگیرد و نوازنده آزادی عمل بیشتری داشته باشد. معمولا دو پایه دارد که به وسیله پیچ قابلیت تنظیم دارد، شولدر می تواند کمک زیادی در دست گرفتن ویولن کند به این دلیل که ویولن را باید بدون خم کردن زیاد سر و یا بال آوردن زیاد شانه و هیچگونه حرکت اضافی گرفت که شولدر به تحقق این امر کمک شایانی می کند.

محیط آموزشی و امکانات مجموعه سرنا برای آموزش ویولن در کرج

آکادمی موسیقی سرنا یکی ازمکانهای آموزشی در سطح شهر کرج میباشد که در یکی از بهترین مناطق از نظر دسترسی برای عموم قرار گرفته است. این مجوعه در یک بنای زیبا و هنری واقع شده است که دارای امکاناتی از جمله کلاسهای بزرگ واستاندارد، سالنی برای اجراهای آموزشی، کتابخانه و آرشیوی بسیار کامل در موسیقی برای استفاده هنرجویان، کلاسهای مجهز به تمامی امکانات آموزشی، کلاسی مخصوص موسیقی کودک و کلاس های تمرین میباشد.
 

تدریس خصوصی ویولن در کرج

ویولن توسط آرشه‌ای نواخته می‌شود که بطور عمده از دو قسمت چوب و موی آرشه تشکیل می‌شود. موی آرشه از جنس دم اسب یا مواد مصنوعی است. ویولن در اواخر دوره سلطنت ناصرالدین شاه به ایران آمد و به دلیل شباهت آن با ساز کمانچه، نوازندگانی مانند تقی دانشور، حسین هنگ آفرین، و ابراهیم آژنگ در دارالفنون به فراگیری این ساز مشغول شدند.

آموزش خصوصی ویولن در کرج

در صورتی که میخواهید بدانید آموزش خصوصی ویولن در شهر کرج در کدام آموزشگاه موسیقی معتبر آموزش داده می شود؛ بهتر است به آموزشگاه موسیقی سرنا سر بزنید آموزشگاه موسیقی سرنا به صورت خصوصی ویولن را برای متقاضیان آموزش میدهد. در صورت تمایل به آموزش ویولن به صورت خصوصی می توانید با مراجعه به آموزشگاه سرنا مدرس خود را انتخاب کرده و آموزش ویولن را به صورت خصوصی فراگیرید

آموزشگاه ویولن در کرج

آموزشگاه ویولن کرج

آموزشگاه موسیقی سرنا یکی از معتبر ترین آموزشگاه های موسیقی در ایران و به ویژه استان البرز می باشد. آموزشگاه موسیقی سرنا با داشتن اساتید مجرب و متعهد در زمینه آموزش ویولن به بهترین شکل و به صورت تخصصی این ساز پرطرفدار جهانی را به شما آموزش می دهد .جهت ثبت نام در آموزشگاه سرنا جهت یادگیری ساز ویولن با ما در ارتباط باشید و یا به صورت حضوری به آموزشگاه موسیقی سرنا مراجعه نمایید.
 
 

بهترین استاد ویولن در کرج


 

اموزش ویلن در کرج

آموزش ویولن در کرج

کلاس آموزش ویولن در کرج

آموزشگاه ویولن در کرج

آموزشگاه موسيقي در كرج

آموزش ویولن ایرانی

آموزشگاه موسیقی ویولن آموزش ویولن در کرج - آموزشگاه موسیقی سرنا آموزش ویولنسل کرج، بهترین استاد ویولن در کرج آموزشگاه سرنا یکی ازخدماتی که ارائه میدهد آموزش ویولون به کودکان ،نوجوانان و بزرگسالان است. بهترین استاد ویولن در کرج - آموزشگاه موسیقی سرنا بهترین استاد ویولن در کرج قیمت کلاس خصوصی ویولن آموزشگاه موسیقی سرنا در کرج با مجرب ترین اساتید کلاس های آموزش ویولن در کرج را برگزار میکند قیمت کلاس ویولن ... آموزش ویولن در کرج - آموزشگاه موسیقی سرنا آموزش ویولن در کرج در آموزشگاه موسیقی سرنا آموزش موسیقی آموزش ویولن گیتار پیانو آموزش سازهای مختلف آموزشگاه موسیقی سرنا . آموزش ویولن در کرج آموزش ویولن (کرج):. ویولن کوچک ترین و اصلی ترین عضو خانواده ی سازهای زهی که بزرگترین بخش ارکستر را تشکیل می دهند و هسته ی آن هستند، می باشد. آموزشگاه موسیقی ویولن آموزش تخصصی سازهای زهی : ویولن سل ، ویولن آلتو آموزش تخصصی تمبک آموزش تخصصی گیتار و پیانو آموزش تخصصی کمانچه و قیچک آموزش تخصصی ارف ( موس. آموزش خصوصی ویولن در کرج آموزش خصوصی ویولن در کرج تدریس ویولن بصورت تخصصی و آکادمیک در کرج آموزش تئوری و سلفژ بیش از 6 سال سابقه تدریس ویولن معرفی هنرجویان به کلاس های گروه نوازی آموزش ویولن ، آموزش ویولن در کرج - آموزشگاه موسیقی سرنا آموزش ویولن در کرج در آموزشگاه موسیقی  توسط استاد احسان وزیری و همچنین آموزش موسیقی کودک توسط بهترین اساتید ویولن تدریس میشود. آموزش تخصصی ساز ویلن در کرج - آموزشگاه موسیقی سرنا آموزش ویولن در کرج – تدریس ویولن در کرج – کلاس ویولن در کرج. ساز ویلن ۵۸ قطعه دارد و بخش های مختلف آن شامل: ۱٫آرشه یا کمان ۲٫دسته یا گردن ۳٫جعبه ... آموزش ویولن کرج در آموزشگاه موسیقی آموزش ویولن در کرج - آموزشگاه موسیقی آموزش ویولن در آموزشگاه موسیقی سرنا کرج بهترین استاد ویولن در کرج قیمت کلاس ویولن در کرج آموزشگاه موسیقی عظیمیه کرج آموزشگاه موسیقی کرج آموزش هنگ درام در کرج آموزشگاه  در کرج
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 1
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 14
تانیا چراغله
|
1401/03/21 - 15:10
0
0
سلام وقت بخیر کلاس های شما به صورت انلاین هم هستند؟
پاسخ ها
آکادمی موسیقی سرنا
|
1401/03/30 - 16:12
درود
کلاسهای آنلاین هم داریم ولی اکثر کلاسهای آموزشگاه بصورت حضوری برگزار میشود
مریم
|
1401/02/11 - 15:57
0
3
سلام، ببخشید میخواستم بپرسم برای یادگیری ویولنسل باید حتما ساز رو همراهمون به آموزشگاه بیاریم؟
پاسخ ها
آکادمی موسیقی سرنا
|
1401/02/21 - 10:49
ذرود به شما
داشتن ساز خودتون در کلاس یک مزیت به حساب می آید بدلیل اینکه ارتباط بیشتری برقرار میکنید
ولی در آموزشگاه ساز وجود دارد لازم به آوردن نیست
عطیه حسینی
|
1401/02/11 - 15:47
0
2
بدون شک بهترین آموزشگاه موسیقی در کرج هستید خصوصا برای آموزش ویلن. پیروز و پاینده باشید
پاسخ ها
آکادمی موسیقی سرنا
|
1401/03/06 - 22:15
درود به شما
ممنون از لطفتون
پیروز و موفق باشین
سمیرا
|
1401/01/22 - 12:40
1
0
سلام کلاسهای گروه نوازی برای ویلن دارید؟ یا ارکستر
پاسخ ها
آکادمی موسیقی سرنا
|
1401/02/05 - 19:34
درود به شما
بله هنردوست گرامی در آکادمی موسیقی سرنا موضوع اجرا و تشکیل گروه های موسیقی بسیار اهمیت دارد تا حدی که ممکن است تعدد گروه ها بیشتر از کلاسها باشد
ولی زمانی هنرجو میتواند در گروه ها قرار گیرد که به حدی از توانایی رسیده باشد 
مجید
|
1400/09/28 - 21:23
0
0
کدوم استادها در آموزشگاه شما ویولن تدریس می کنن؟
پاسخ ها
آکادمی موسیقی سرنا
|
1400/10/05 - 16:05
درود به شما
جناب آقای کاوه تسعیری نوازنده باسابقه ارکستر سمفونیک ایران
جناب علی علیزاده نوازنده ارکستر ملی و صدا و سیما
پریا
|
1400/09/17 - 11:02
0
0
سلام خسته نباشید. منزل ما میدان شهدای کرج و من به دنبال اموزشگاه موسیقی میگشتم که ساز ویولا تدریس کنن در همین محدوده و آموزشگاه سرنا رو پیدا کردم. شما کلاس ویولا برگزار میکنید؟
پاسخ ها
آکادمی موسیقی سرنا
|
1400/09/17 - 13:30
درود هنردوست گرامی
بله کلاس ویلن و ویولا دز آموزشگاه ما برگزار میشه.
مائده آشوری
|
1400/09/14 - 20:34
0
0
آیا ویولن آلتو هم آموزش میدید؟ آموزشگاه معتبری غیر از آموزشگاه شما تو کرج پیدا نکردم
پاسخ ها
آکادمی موسیقی سرنا
|
1400/09/14 - 20:36
بله می تونید با آموزشگاه در ارتباط باید و با شماره ای ذیل تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری دریافت کنید:
026-32263647
026-32253482
نظرات كاربران :