• شماره تماس آکادمی موسیقی سرنا :    32263647-026      32253482-026
  • آدرس آموزشگاه موسیقی سرنا  :  کرج ، میدان شهدا ، روبروی بانک ملی ، جنب برج نوا  
  • شماره تماس آکادمی موسیقی سرنا :    32263647-026      32253482-026
  • آدرس آموزشگاه موسیقی سرنا  :  کرج ، میدان شهدا ، روبروی بانک ملی ، جنب برج نوا  
  • شماره تماس آکادمی موسیقی سرنا :    32263647-026      32253482-026

آموزش ویولن در کرج

تدریس خصوصی ویولن در کرج

آموزش ویولن در کرج از جمله خدمات آموزشی آکادمی موسیقی سرنا در استان البرز می باشد، نوازندگی ویولن و اجرای حرفه ای آن بسیار وابسته به استاد و محیط آموزشی مناسب می باشد و در عین حال باید اصول یادگیری ویولن از پایه آموزش داده شود که این مهم در آموزشگاه سرنا کرج بسیار مورد توجه بوده و هست. علاوه بر آن در آکادمی موسیقی سرنا قبل از شروع کلاس می توانید از مشاوره حرفه ای و رایگان آموزشگاه نیز استفاده کنید تا بهترین ساز را انتخاب کنید و نوازندگی حرفه ای را در آینده تجربه کنید.
آموزش ویولن در آموزشگاه سرنا کرج، به صورت حرفه ای و در رده بندی سنی مختلف کودکان، نوجوانان و بزرگسالان و با اصول نوین آموزشی برگزار می شود.

کلاس ویولن در کرج

بهترین اساتید ویولن در کرج، در آموزشگاه سرنا تدریس می کنند که با ثبت نام در کلاس های ویولن می توانید از آموزش حرفه ای ویولن برخوردار شوید.

مطالب مرتبط: چهارمین رسیتال ویولن برگزار شده در آکادمی موسیقی سرنا

بهترین استادهای ویولن در کرج

علی علیزاده

مدرس ویلن

کاوه تسعیری

مدرس ویلن و ویولا

بهمن زبده

مدرس ویلنسل(چلو)
 

رسیتال ویولن در کرج

آکادمی موسیقی سرنا علاوه بر آموزش ویولن به شیوه های نوین و به روز دنیا، ورکشاپ ها و رسیتال هایی را به صورت دوره ای برای بالا بردن مهارت و اعتماد به نفس هنرجویان خود برگزار می کند و هنرجویان در حضور والدین شان و سایر تماشاچیان به اجرای قطعات حرفه ای می پردازند.
تدریس خصوصی ویولن در کرج

مطالب مرتبط: مشاهده رسیتال های برگزار شده

معرفی مختصر ویولن

ویولن سازی زهی و آرشه‌ای است و کوچک‌ترین عضو این خانواده به حساب می‌آید. بدون پرده بندی است و بیش از سه اکتاو وسعت صوتی دارد. ویولن کوچکترین و پرکاربرد ترین عضو خانوادۀ زهی آرشه‌ای غربی (ویولن، ویولا، ویولن سل، کنترباس) می‌باشد. جنس ساز ویولن از چوب است و وزن سبک و انداه‌اى کوچک دارد. بخشهای تشکیل دهنده ساز ویولن بدنه، دسته و سر می‌باشند.
احتمالا روند تکاملی که منجر به پیدایش ویولن با مشخصات کنونی شد در اروپا و به قرن ۹ میلادی باز می‌گردد. بسیاری معتقدند که ویولن نمونه تکمیل شده ساز رباب است.
رباب سازی است که بعدها وقتی به اروپا آورده شد و تغییراتی در آن بوجود آمد به نام ربک در اروپا شهرت یافت.
برخی بر این باورند که ساز ویولن متعلق به یک امپراطوری در هند در ۵۰۰۰ سال قبل از میلاد بوده‌است. و برخی دیگر ریشه آن را در افریقا و حتی کشورهای عربی می‌دانند.
ویولن در زمان نواختن معمولاً روی شانه چپ قرار می‌گیرد و با آرشه که در دست راست نوازنده‌ است نواخته می‌شود.
کوک سیم‌های ویولن از زیر به بم به ترتیب عبارتند از: می‌ (سیم اول)، لا (سیم دوم)، ر (سیم سوم)، سل (سیم چهارم).
توانایی‌های گسترده این ساز هم به لحاظ تکنیک هم ساختار ویولن را به سازی بسیار توانا برای اجرای قطعات کلاسیک و قطعات موسیقی ایرانی تبدیل کرده است. همچنین ویولن ساز اصلی ارکستر نیز محسوب میشود .
به طور کلی ویولن در هنگام نواخته شدن با ۳ نقطه چانه، شانه و دست چپ در تماس است و هر یک از این نقاط بخشی از بار دست گرفتن ساز را به دوش می‌کشند.

مقاله مرتبط:  معرفی کامل ساز ویولن

تدریس خصوصی ویولن در کرج

ویولن توسط آرشه‌ای نواخته می‌شود که بطور عمده از دو قسمت چوب و موی آرشه تشکیل می‌شود. موی آرشه از جنس دم اسب یا مواد مصنوعی است. ویولن در اواخر دوره سلطنت ناصرالدین شاه به ایران آمد و به دلیل شباهت آن با ساز کمانچه، نوازندگانی مانند تقی دانشور، حسین هنگ آفرین، و ابراهیم آژنگ در دارالفنون به فراگیری این ساز مشغول شدند.

آموزش خصوصی ویولن در کرج

در صورتی که میخواهید بدانید آموزش خصوصی ویولن در شهر کرج در کدام آموزشگاه موسیقی معتبر آموزش داده می شود؛ بهتر است به آموزشگاه موسیقی سرنا سر بزنید آموزشگاه موسیقی سرنا به صورت خصوصی ویولن را برای متقاضیان آموزش میدهد. در صورت تمایل به آموزش ویولن به صورت خصوصی می توانید با مراجعه به آموزشگاه سرنا مدرس خود را انتخاب کرده و آموزش ویولن را به صورت خصوصی فراگیرید

آموزشگاه ویولن در کرج

آموزشگاه ویولن کرج

آموزشگاه موسیقی سرنا یکی از معتبر ترین آموزشگاه های موسیقی در ایران و به ویژه استان البرز می باشد. آموزشگاه موسیقی سرنا با داشتن اساتید مجرب و متعهد در زمینه آموزش ویولن به بهترین شکل و به صورت تخصصی این ساز پرطرفدار جهانی را به شما آموزش می دهد .جهت ثبت نام در آموزشگاه سرنا جهت یادگیری ساز ویولن با ما در ارتباط باشید و یا به صورت حضوری به آموزشگاه موسیقی سرنا مراجعه نمایید.
 
 

بهترین استاد ویولن در کرج


آدرس آموزشگاه موسیقی سرنا : کرج - میدان شهدا - روبروی بانک ملی، جنب برج نوا

تلفن آموزشگاه موسیقی سرنا :

026-32263647
026-32253482

اموزش ویلن در کرج

آموزش ویولن در کرج

کلاس آموزش ویولن در کرج

آموزشگاه ویولن در کرج

آموزشگاه موسيقي در كرج

آموزش ویولن ایرانی

آموزشگاه موسیقی ویولن آموزش ویولن در کرج - آموزشگاه موسیقی سرنا آموزش ویولنسل کرج، بهترین استاد ویولن در کرج آموزشگاه سرنا یکی ازخدماتی که ارائه میدهد آموزش ویولون به کودکان ،نوجوانان و بزرگسالان است. بهترین استاد ویولن در کرج - آموزشگاه موسیقی سرنا بهترین استاد ویولن در کرج قیمت کلاس خصوصی ویولن آموزشگاه موسیقی سرنا در کرج با مجرب ترین اساتید کلاس های آموزش ویولن در کرج را برگزار میکند قیمت کلاس ویولن ... آموزش ویولن در کرج - آموزشگاه موسیقی سرنا آموزش ویولن در کرج در آموزشگاه موسیقی سرنا آموزش موسیقی آموزش ویولن گیتار پیانو آموزش سازهای مختلف آموزشگاه موسیقی سرنا . آموزش ویولن در کرج آموزش ویولن (کرج):. ویولن کوچک ترین و اصلی ترین عضو خانواده ی سازهای زهی که بزرگترین بخش ارکستر را تشکیل می دهند و هسته ی آن هستند، می باشد. آموزشگاه موسیقی ویولن آموزش تخصصی سازهای زهی : ویولن سل ، ویولن آلتو آموزش تخصصی تمبک آموزش تخصصی گیتار و پیانو آموزش تخصصی کمانچه و قیچک آموزش تخصصی ارف ( موس. آموزش خصوصی ویولن در کرج آموزش خصوصی ویولن در کرج تدریس ویولن بصورت تخصصی و آکادمیک در کرج آموزش تئوری و سلفژ بیش از 6 سال سابقه تدریس ویولن معرفی هنرجویان به کلاس های گروه نوازی آموزش ویولن ، آموزش ویولن در کرج - آموزشگاه موسیقی سرنا آموزش ویولن در کرج در آموزشگاه موسیقی  توسط استاد احسان وزیری و همچنین آموزش موسیقی کودک توسط بهترین اساتید ویولن تدریس میشود. آموزش تخصصی ساز ویلن در کرج - آموزشگاه موسیقی سرنا آموزش ویولن در کرج – تدریس ویولن در کرج – کلاس ویولن در کرج. ساز ویلن ۵۸ قطعه دارد و بخش های مختلف آن شامل: ۱٫آرشه یا کمان ۲٫دسته یا گردن ۳٫جعبه ... آموزش ویولن کرج در آموزشگاه موسیقی آموزش ویولن در کرج - آموزشگاه موسیقی آموزش ویولن در آموزشگاه موسیقی سرنا کرج بهترین استاد ویولن در کرج قیمت کلاس ویولن در کرج آموزشگاه موسیقی عظیمیه کرج آموزشگاه موسیقی کرج آموزش هنگ درام در کرج آموزشگاه  در کرج
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 1
انتشار یافته : 10
مریم
|
1401/02/11 - 15:57
0
0
سلام، ببخشید میخواستم بپرسم برای یادگیری ویولنسل باید حتما ساز رو همراهمون به آموزشگاه بیاریم؟
پاسخ ها
آکادمی موسیقی سرنا
|
1401/02/21 - 10:49
ذرود به شما
داشتن ساز خودتون در کلاس یک مزیت به حساب می آید بدلیل اینکه ارتباط بیشتری برقرار میکنید
ولی در آموزشگاه ساز وجود دارد لازم به آوردن نیست
سمیرا
|
1401/01/22 - 12:40
0
0
سلام کلاسهای گروه نوازی برای ویلن دارید؟ یا ارکستر
پاسخ ها
آکادمی موسیقی سرنا
|
1401/02/05 - 19:34
درود به شما
بله هنردوست گرامی در آکادمی موسیقی سرنا موضوع اجرا و تشکیل گروه های موسیقی بسیار اهمیت دارد تا حدی که ممکن است تعدد گروه ها بیشتر از کلاسها باشد
ولی زمانی هنرجو میتواند در گروه ها قرار گیرد که به حدی از توانایی رسیده باشد 
مجید
|
1400/09/28 - 21:23
0
0
کدوم استادها در آموزشگاه شما ویولن تدریس می کنن؟
پاسخ ها
آکادمی موسیقی سرنا
|
1400/10/05 - 16:05
درود به شما
جناب آقای کاوه تسعیری نوازنده باسابقه ارکستر سمفونیک ایران
جناب علی علیزاده نوازنده ارکستر ملی و صدا و سیما
پریا
|
1400/09/17 - 11:02
0
0
سلام خسته نباشید. منزل ما میدان شهدای کرج و من به دنبال اموزشگاه موسیقی میگشتم که ساز ویولا تدریس کنن در همین محدوده و آموزشگاه سرنا رو پیدا کردم. شما کلاس ویولا برگزار میکنید؟
پاسخ ها
آکادمی موسیقی سرنا
|
1400/09/17 - 13:30
درود هنردوست گرامی
بله کلاس ویلن و ویولا دز آموزشگاه ما برگزار میشه.
مائده آشوری
|
1400/09/14 - 20:34
0
0
آیا ویولن آلتو هم آموزش میدید؟ آموزشگاه معتبری غیر از آموزشگاه شما تو کرج پیدا نکردم
پاسخ ها
آکادمی موسیقی سرنا
|
1400/09/14 - 20:36
بله می تونید با آموزشگاه در ارتباط باید و با شماره ای ذیل تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری دریافت کنید:
026-32263647
026-32253482
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*